Njut av grillad mat!
Grillgaller är ett måste till din grill. Galler tillverkat av hög kvalitet för att passa din grill. Enkelt att rengöra oc...
Njut av grillad mat!
Grillgaller är ett måste till din grill. Galler tillverkat av hög kvalitet för att passa din grill. Enkelt att rengöra och med sin längd på 48,9 cm får du plats med mycket mat. Funkar utmärkt att grilla kött, kyckling, större grönsaker, majskolvar och din favoritmat. Passar till Broil King Imperial och Broil King Regal.
Teknisk information
Material: Gjutjärn
Längd: 48,9 cm
Bredd: 15,8 cm
| Produktnamn | GRILLGALLER BROIL KING TILL IMPERIAL & REGAL |
|---|---|
| Artikelnummer | 1030215 |
| Vikt | 2.700000 |
| EAN-nr | 0626821112298 |
| Netto vikt | 2.700 |
| Varumärke | BROIL KING |
| Produkttyp | Grillgaller |
| Dimensioner | 49 x 15.7 cm ( L x B ) |
| Bredd | 15.7 cm |
| Längd | 49 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
