Optimera ditt badkar med denna front!
Ge ditt badrum ett stilrent och funktionellt lyft med detta stativ, designat för att passa emaljbadkar m...
Optimera ditt badkar med denna front!
Ge ditt badrum ett stilrent och funktionellt lyft med detta stativ, designat för att passa emaljbadkar med halvfront. Med en längd på 130 centimter är det perfekt för att stödja ditt badkar och säkerställa stabilitet och ett mer tilltalande utseende. Observera att detta endast är stativet, så du behöver komplettera med själva badkaret. Den vita grundfärgen smälter enkelt in i de flesta badrumsinredningar, vilket gör det till ett mångsidigt val för alla hem. Förnya ditt badrum och skapa en harmonisk atmosfär med detta praktiska och eleganta stativ.
Medföljande tillbehör
Avloppssats
Teknisk information
Material: Stål
Färg: Vit
Höjd: 52 cm
Bredd: 130 cm
Djup: 70 cm
Kardjup: 39 cm
| Produktnamn | HALVFRONT SVEDBERGS TILL EMALJKAR 130CM VIT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1380071 |
| Vikt | 15.000000 |
| EAN-nr | 7392533110923 |
| Netto vikt | 14.000 |
| Varumärke | Svedbergs |
| Produkttyp | Stativ |
| Dimensioner | 130 x 130 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 130 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto