Stativ till emaljbadkar 170
Halvfront, obs endast stativ- köp till kar!
Teknisk information
Höjd (cm): 52
Längd (cm): 170
Djup (cm): 70
Kardjup (cm)...
Stativ till emaljbadkar 170
Halvfront, obs endast stativ- köp till kar!
Teknisk information
Höjd (cm): 52
Längd (cm): 170
Djup (cm): 70
Kardjup (cm): 39
Volym (l): 150
| Produktnamn | HALVFRONT SVEDBERGS TILL EMALJKAR 170CM SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1381215 |
| Vikt | 17.000000 |
| EAN-nr | 7392533496676 |
| Netto vikt | 16.000 |
| Varumärke | Svedbergs |
| Dimensioner | 170 cm ( L ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 170 cm |
| Längd | 170 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
