Flexibel magnetlist till din duschdörr!
Denna magnetlist från Arrow är flexibel och monteras på din duschdörrs vertikala ytterglaskant. De...
Flexibel magnetlist till din duschdörr!
Denna magnetlist från Arrow är flexibel och monteras på din duschdörrs vertikala ytterglaskant. Den används för en magnetiskt stängning mot en annan magnetlist eller nischprofil för en mjukare stängning av dina duschdörrar. Passar till glastjocklek på sex millimeter.
Teknisk information
Typ: Flexibel
Färg: Transparent
Byggmått: 15 mm +3
Höjd: 1950 mm
Passar tjocklek glas: 6 mm
Antal: 2 st
| Produktnamn | MAGNETLIST ARROW FLEX 6X15X2000MM 2ST TRANSPARENT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1464320 |
| Vikt | 0.650000 |
| EAN-nr | 7391551309043 |
| Netto vikt | 0.572 |
| Varumärke | Arrow |
| Produkttyp | Magnetlist |
| Dimensioner | 2000 x 15 x 6 mm ( L x B x T ) |
| Primär färg | Transparent |
| Bredd | 15 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Tjocklek | 6 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto