Mässingspik för alla dina projekt!
Ge dina projekt en elegant och hållbar finish med dessa mässingsspikar. Dessa spikar är tillverkade av me...
Mässingspik för alla dina projekt!
Ge dina projekt en elegant och hållbar finish med dessa mässingsspikar. Dessa spikar är tillverkade av metall vilket säkerställer långvarig hållbarhet och motståndskraft mot korrosion. Oavsett om du arbetar med trä, metall eller andra material kommer dessa mässingsspikar att ge en professionell och stilren touch. Förpackningen innehåller 160 stycken vilket gör att du har tillräckligt för att slutföra flera projekt utan att behöva köpa mer!
Teknisk information
Material: Metall
Diameter: 1.4 mm
Längd: 14 mm
Antal/förpackning: 160 st
| Produktnamn | MÄSSINGSPIK SUKI 1,4X14MM 160-PACK |
|---|---|
| Artikelnummer | 1067420 |
| Vikt | 0.033000 |
| EAN-nr | 4032526353670 |
| Netto vikt | 0.033 |
| Varumärke | Suki |
| Produkttyp | Mässingsspik |
| Dimensioner | 14 x 1.4 mm ( L x Ø ) |
| Diameter | 1.4 mm |
| Längd | 14 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto