Matta Mattbolaget Amarante 80x130cm Beige är en mjuk och gosig matta från Mattbolaget med tät känsla som gör den behaglig att gå och sitta på. Den beige färgen är lätt att kombinera med annan inredning och skapar ett lugnt uttryck i rummet.
Tack vare sin storlek passar den fint där du vill mjuka upp golvet och få en mer inbjudande miljö. Den fungerar lika bra som en trygg detalj i hallen som som en ombonad bas i sovrummet eller vardagsrummet.
| Produktnamn | MATTA MATTBOLAGET AMARANTE 80X130CM BEIGE |
|---|---|
| Artikelnummer | 1653041 |
| Vikt | 1.200000 |
| EAN-nr | 7340219807766 |
| Netto vikt | 1.200 |
| Varumärke | MATTBOLAGET |
| Produkttyp | Polyestermatta |
| Serie | Amarante |
| Dimensioner | 130 x 80 cm ( L x B ) |
| Form | Avlång |
| Primär färg | Beige |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 130 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
