Matta Mattbolaget Amarante 80x180cm Mörkgrön är en mjuk och gosig matta från Mattbolaget som ger en trivsam känsla i hemmet. Den täta ytan gör att den känns behaglig att gå på och passar lika bra där du vill ha en ombonad vardagskänsla som i rum där du vill mjuka upp intrycket.
Den mörkgröna tonen ger ett lugnt och harmoniskt uttryck som är lätt att kombinera med både ljusa och mörka möbler. Tack vare att mattan finns i flera färger och storlekar kan du välja en variant som passar just ditt rum och din inredning.
| Produktnamn | MATTA MATTBOLAGET AMARANTE 80X180CM MÖRKGRÖN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1653046 |
| Vikt | 1.660000 |
| EAN-nr | 7340219808114 |
| Netto vikt | 1.660 |
| Varumärke | MATTBOLAGET |
| Produkttyp | Polyestermatta |
| Serie | Amarante |
| Dimensioner | 180 x 80 cm ( L x B ) |
| Form | Avlång |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 180 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
