Bellis är en dekorativ fönsterpendel som kombinerar klart glas med detaljer i antik mässing. Den passar bra när du vill skapa en varm och personlig känsla i fönstret, samtidigt som lampan blir ett fint blickfång i rummet.
Den transparenta PVC-kabeln är 3,5 meter lång och gör det enkelt att placera lampan där den gör mest nytta. Med strömbrytare på kabeln och väggkontakt får du en smidig lösning i vardagen. Ljuskälla medföljer ej.
| Produktnamn | PENDELLAMPA MARKSLÖJD BELLIS E14 KLAR/ANTIK MÄSSING |
|---|---|
| Artikelnummer | 1620852 |
| Vikt | 0.700000 |
| EAN-nr | 7330024618732 |
| Netto vikt | 0.600 |
| Varumärke | MARKSLÖJD |
| Produkttyp | Pendel under Ø25 cm |
| Dimensioner | 18 x 11 cm ( H x Ø ) |
| Effekt (W) | 40 |
| Sockel | E14 |
| IP Klass | IP20 |
| Primär färg | Transparent |
| Diameter | 11 cm |
| Höjd | 18 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
