Description
| Produktnamn | PROFILPAKET TILL VIKBAR NISCH SVEDBERGS SKOGA BLANK ALUMINIUM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1369608 |
| Vikt | 24.000000 |
| EAN-nr | 7323100225726 |
| Netto vikt | 2.000 |
| Varumärke | Svedbergs |
| Produkttyp | Profil |
| Serie | Skoga |
| Dimensioner | 200 x 10 x 10 cm ( L x B x T ) |
| Primär färg | Silver |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 200 cm |
| Tjocklek | 10 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto