| Produktnamn | SOLCELLSLAMPA LUXFORM MERENGUE 35CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1250145 |
| Vikt | 3.600000 |
| EAN-nr | 8719099310656 |
| Netto vikt | 0.180 |
| Varumärke | LUXFORM |
| Produkttyp | Spjutlampa |
| Dimensioner | 35 x 8 cm ( H x Ø ) |
| Spänning (V) | 1.2 |
| IP Klass | IP44 |
| Lumen | 5 |
| Förväntad livslängd | 6 |
| Primär färg | Grå |
| Diameter | 8 cm |
| Höjd | 35 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
