Spik för spikpistolen
Galvaniserad dubbelspik med smal ryggbredd som passar spikpistol PBS151 från Rapid. Har en behandlad yta som ökar fästbar...
Spik för spikpistolen
Galvaniserad dubbelspik med smal ryggbredd som passar spikpistol PBS151 från Rapid. Har en behandlad yta som ökar fästbarheten.
Teknisk information
Längd: 40 mm
Antal: 1500 st
| Produktnamn | KLAMMER RAPID 90/40MM 1500ST/FP |
|---|---|
| Artikelnummer | 1070840 |
| Vikt | 1.520000 |
| EAN-nr | 4051661002489 |
| Netto vikt | 1.475 |
| Varumärke | RAPID |
| Produkttyp | Häftklammer |
| Dimensioner | 5.7 x 40 mm ( B x H ) |
| Antal i paket | 1500 |
| Bredd | 5.7 mm |
| Höjd | 40 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
