| Produktnamn | KONSTVÄXT EMERALD BRUDSLÖJA SNITT 68CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1019236 |
| Vikt | 1.060000 |
| EAN-nr | 8714344329803 |
| Netto vikt | 1.060 |
| Varumärke | EMERALD |
| Produkttyp | Snittblommor |
| Dimensioner | 20 x 63 x 15 cm ( B x H x D ) |
| Storlek | 68CM |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 63 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto