BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation av denna produkt till ett fast pris efter utfört hembesök. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 4 mil.
| Produktnamn | MOSAIK BRICK GLAS/STEN MIX BEIGE 30X30CM PRIS PER ARK |
|---|---|
| Artikelnummer | 1230806 |
| Vikt | 1.430000 |
| EAN-nr | 4019525679901 |
| Netto vikt | 1.430 |
| Varumärke | Welscheit |
| Produkttyp | Mosaik |
| Serie | Brick |
| Dimensioner | 28.5 x 30 cm ( B x H ) |
| Användningsområde | Vägg |
| Frostsäker | Ja |
| Slitageklass | 2 |
| Non-slip | Nej |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 28.5 cm |
| Höjd | 30 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
