BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation av denna produkt till ett fast pris efter utfört hembesök. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 4 mil.
Description
| Produktnamn | MOSAIK VINYL SQUARES RETRO SJÄLVHÄFTANDE PRIS PER ARK |
|---|---|
| Artikelnummer | 1231832 |
| Vikt | 0.100000 |
| EAN-nr | 4019525702388 |
| Netto vikt | 0.090 |
| Varumärke | Welscheit |
| Produkttyp | Mosaik |
| Dimensioner | 255 x 255 x 1 mm ( L x B x T ) |
| Bredd | 255 mm |
| Längd | 255 mm |
| Tjocklek | 1 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
