Skorstensrör Dinak Halvisolerad 150mm 440mm Svart er ett skorstensmodul från Dinak som används för att bygga en säker och funktionell rökgasledning till din eldstad. Den halvisolerade konstruktionen gör den lämplig när du vill kombinera bra drift med ett robust utförande i hemmet eller vid annan fast installation.
Modulen är 440 mm lång, har en diameter på 150 mm och levereras i svart utförande. Tack vare den modulära uppbyggnaden blir det enklare att anpassa installationen efter ditt projekt och skapa en sammanhängande lösning som fungerar tillsammans med andra delar i systemet.
| Produktnamn | SKORSTENSRÖR DINAK HALVISOLERAD 150MM 440MM SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1457021 |
| Vikt | 3.300000 |
| EAN-nr | 8432630656036 |
| Netto vikt | 3.000 |
| Varumärke | Dinak |
| Produkttyp | Skorstensrör |
| Dimensioner | 440 mm ( L ) |
| Primär färg | Svart |
| Diameter | 150 mm |
| Längd | 440 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto