Lys upp i fönstret!
Fönsterlampan Sky skapar med sin enkelhet ett mycket stilfullt intryck i varje rum. Använd med fördel en designad ljuskäl...
Lys upp i fönstret!
Fönsterlampan Sky skapar med sin enkelhet ett mycket stilfullt intryck i varje rum. Använd med fördel en designad ljuskälla för att förhöja atmosfären. Den svarta textilsladden har en praktisk strömbrytare, vilket gör det enkelt att tända och släcka lampan. Matcha gärna ditt boende med takpendeln i samma serie för en enhetlig stil. Ljuskälla medföljer ej.
Teknisk information
Material: Metall
Färg: Mässing
Höjd: 8 cm
Bredd: 4.5 cm
Djup: 4.5 cm
Sockel: E27
Ljuskälla: 60 W
Sladdlängd: 3.5 meter
Strömbrytare: På sladd
Säkerhetsklass: Klass 2
Spänning: 230 V
IP Klass: IP20
| Produktnamn | FÖNSTERLAMPA MARKSLÖJD SKY PENDEL MÄSSING |
|---|---|
| Artikelnummer | 1035591 |
| Vikt | 0.500000 |
| EAN-nr | 7330024556843 |
| Netto vikt | 0.350 |
| Varumärke | MARKSLÖJD |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Serie | Sky |
| Dimensioner | 8 x 4.5 cm ( H x Ø ) |
| Effekt (W) | 60 |
| Spänning (V) | 230 |
| Stil | KLASSISK |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| IP Klass | IP20 |
| Material lampa | Metall |
| Ljuskälla inkluderad | Nej |
| Primär färg | Mässing |
| Diameter | 4.5 cm |
| Höjd | 8 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto