Smartstore™ Essence Slim Underseas 1,3L är en praktisk förvaringskorg för dig som vill hålla ordning på smala och ofta använda saker. Den smala designen gör att du kan utnyttja platsen effektivt, samtidigt som du får ett lättöverskådligt förvaringsalternativ i hemmet, på kontoret eller i förrådet.
Smartstore har tagit fram serien Essence för vardagsförvaring som ska vara både enkel och funktionell. Den här korgen passar bra för till exempel pennor, penslar, kontorsmaterial, ljus och andra små föremål som du vill ha nära till hands. Handtagen gör den lätt att flytta när du behöver ändra ordning eller ta med innehållet till en annan plats.
Garanti
10 år
| Produktnamn | FÖRVARINGSKORG SMARTSTORE ESSENCE SLIM 1,3L BLÅGRÖN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1636335 |
| Vikt | 0.100000 |
| EAN-nr | 7332462115552 |
| Netto vikt | 0.098 |
| Varumärke | SMARTSTORE |
| Produkttyp | Förvaringskorg |
| Serie | Essence |
| Dimensioner | 65 x 100 x 295 mm ( L x B x H ) |
| Primär färg | Blå |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Längd | 65 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
