Förvaringslåda från Day i beige, 2-pack är en enkel och flexibel lösning för att samla pennor, kablar, smink och andra mindre föremål. De kompakta lådorna är avsedda för hyllor, lådor och skrivbord där du vill skapa överblick och frigöra yta.
Varje låda är tillverkad av återvunnen plast, har en volym på 3,3 l.Tack vare den hopfällbara och stapelbara konstruktionen kan du spara plats när lådorna inte används och anpassa förvaringen efter behov.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | FÖRVARINGSLÅDA DAY BEIGE 2ST |
|---|---|
| Artikelnummer | 1430947 |
| Vikt | 0.380000 |
| EAN-nr | 5709386726621 |
| Netto vikt | 0.300 |
| Varumärke | DAY |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Dimensioner | 25 x 16.5 x 10 cm ( L x B x H ) |
| Bredd | 16.5 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Längd | 25 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
