Frånluftsdon Fresh FMLS 100mm Stål Vit är ett frånluftsdon från Fresh som passar dig som vill ha en snygg och funktionell lösning för rund kanal. Den reglerbara inställningen av luftflödet gör det enklare att anpassa ventilationen efter rummets behov, samtidigt som den vita, släta ytan ger ett rent intryck.
Donet är avsett för montage i tak eller vägg och är därför flexibelt vid installation. Den aerodynamiska utformningen bidrar till en behagligare användning, och den medföljande fästramen gör det enklare att komma igång med monteringen. Ett praktiskt val när du vill ha en diskret ventilationslösning med stabil funktion.
| Produktnamn | FRÅNLUFTSDON FRESH FMLS 100MM STÅL VIT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1057179 |
| Vikt | 0.276000 |
| EAN-nr | 7318114510234 |
| Netto vikt | 0.260 |
| Varumärke | FRESH |
| Produkttyp | Ventil |
| Dimensioner | 60 mm ( D ) |
| Storlek | Ø100 mm |
| Primär färg | Vit |
| Djup | 60 mm |
| Variant Färg | Vit |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto