Perfekt för dina byggprojekt!
Denna gipsskruv är det optimala valet för dig som söker en pålitlig och hållbar lösning för dina byggprojekt. M...
Perfekt för dina byggprojekt!
Denna gipsskruv är det optimala valet för dig som söker en pålitlig och hållbar lösning för dina byggprojekt. Med en diameter på 3,9 millimeter och en längd på 45 millimeter, är dessa skruvar designade för att ge ett starkt och säkert fäste i gips. Tillverkad av robust metall, säkerställer de långvarig hållbarhet och motståndskraft mot slitage.
Teknisk information
Material: Metall
Diameter: 3.9 mm
Längd: 45 mm
Antal: 500 st
| Produktnamn | GIPSSKRUV PROFI DEPOT 3,9X45MM 500ST/FP |
|---|---|
| Artikelnummer | 1070989 |
| Vikt | 1.200000 |
| EAN-nr | 4024506249769 |
| Netto vikt | 1.200 |
| Varumärke | Profi Depot |
| Produkttyp | Gipsskruv |
| Dimensioner | 45 x 3.9 mm ( L x Ø ) |
| Antal i paket | 500 |
| Bredd | 3,9 mm |
| Diameter | 3.9 mm |
| Längd | 45 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
