Globo Page är en golvlampa som förenar klassiskt formspråk med modern funktionalitet — avsedd för vardagsrum, sovrum eller hall. Den runda cylindriska skärmen i textil i naturfärg ger ett behagligt, jämnt ljus medan stomme i svart matt metall bidrar med stabilitet och ett tidlöst intryck. Lampan har fotvipp i kabeln och en E27-sockel så att du kan välja ljuskälla efter behov.
Observera: Levereras utan ljuskällor.
| Produktnamn | GOLVLAMPA GLOBO PAGE E27 NATUR |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645392 |
| Vikt | 5.890000 |
| EAN-nr | 9007371528592 |
| Netto vikt | 4.480 |
| Varumärke | GLOBO |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Serie | Page |
| Dimensioner | 152 x 38 cm ( H x Ø ) |
| Spänning (V) | 230 |
| Sockel | E27 |
| IP Klass | IP20 |
| Primär färg | Beige |
| Diameter | 38 cm |
| Höjd | 152 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
