Golvlampa Run från Globo är en golvlampa i metall med trälook som ger ditt rum ett elegant, varmt uttryck. Lampan kombinerar rökfärgade K5-kristaller och en matt trälik yta för att sprida mjukt, dekorativt ljus och fungerar väl som stämningsbelysning i vardagsrum eller läshörna.
Observera: Levereras utan ljuskälla.
| Produktnamn | GOLVLAMPA GLOBO RUN E27 BEIGE/RÖKFÄRGAD |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645499 |
| Vikt | 7.840000 |
| EAN-nr | 9007371513970 |
| Netto vikt | 7.010 |
| Varumärke | GLOBO |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Dimensioner | 150 x 35 cm ( L x Ø ) |
| Spänning (V) | 230 |
| Sockel | E27 |
| IP Klass | IP20 |
| Primär färg | Beige |
| Diameter | 35 cm |
| Längd | 150 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
