Golvunderlag Kährs Underlagsfoam 60M² är ett golvunderlag från Kährs som hjälper dig att skapa en jämn och behaglig grund inför läggning av parkett eller laminat. Det bidrar till att minska ljudnivån i rummet och gör golvet mer komfortabelt att gå på.
Det tunna underlaget på 2 mm är ett praktiskt val när du vill förbättra känslan i golvet utan att bygga för mycket på höjden. Vid behov kan det kombineras med ångspärr för extra skydd, vilket gör det till en flexibel lösning för många typer av golvprojekt.
| Produktnamn | GOLVUNDERLAG KÄHRS UNDERLAGSFOAM 60M² |
|---|---|
| Artikelnummer | 1654194 |
| Vikt | 4.200000 |
| EAN-nr | 7393969236850 |
| Netto vikt | 4.200 |
| Varumärke | KÄHRS |
| Produkttyp | Golvunderlag |
| Dimensioner | 50000 x 1200 x 2 mm ( L x B x T ) |
| Antal i paket | 1 |
| Kompatibel med värmegolv | Ja |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 1200 mm |
| Längd | 50000 mm |
| Tjocklek | 2 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
