| Produktnamn | HATTKROK BESLAGSBODEN 110MM POLERAD KROM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1068315 |
| Vikt | 0.090000 |
| EAN-nr | 7391447010442 |
| Netto vikt | 0.090 |
| Varumärke | BESLAGSBODEN |
| Produkttyp | Hattkrok |
| Dimensioner | 33 x 110 x 40 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Krom |
| Bredd | 33 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Variant Färg | Krom |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
