| Produktnamn | HYLLPLAN DOLLE GLAS 8X200X600MM VIT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1058216 |
| Vikt | 2.400000 |
| EAN-nr | 4007557034133 |
| Netto vikt | 2.393 |
| Varumärke | DOLLE |
| Produkttyp | Hyllplan |
| Dimensioner | 600 x 200 x 8 x 8 mm ( L x B x H x T ) |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Längd | 600 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Variant Färg | Vit |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
