Hyllplan set om 2
Insatser till förvaringsbox PLUS - dessa hyllplan maximerar din förvaring och ger den en enkel struktur.
Teknisk information
M...
Hyllplan set om 2
Insatser till förvaringsbox PLUS - dessa hyllplan maximerar din förvaring och ger den en enkel struktur.
Teknisk information
Mått: 361x261x8 mm
Material: PP (Polypropen)
2 stycken
Tillverkad av återvunnen plast.
| Produktnamn | HYLLPLAN SURPLUS SYSTEMS FÖRVARINGSBOX PLUS |
|---|---|
| Artikelnummer | 1202199 |
| Vikt | 0.300000 |
| EAN-nr | 4260223735240 |
| Netto vikt | 0.300 |
| Varumärke | SURPLUS SYSTEMS |
| Produkttyp | Hylla |
| Dimensioner | 25.9 x 36 x 0.4 cm ( L x B x H ) |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 36 cm |
| Höjd | 0.4 cm |
| Längd | 25.9 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto