Bär med dig bränslet
Ha med dig på båtturen eller i bilen för att vara säker att inte stå utan bränsle.
Teknisk information
Mått(LxHxD)...
Bär med dig bränslet
Ha med dig på båtturen eller i bilen för att vara säker att inte stå utan bränsle.
Teknisk information
Mått(LxHxD): 31x38,7x13cm
Volym: 10L
| Produktnamn | JEEPDUNK 10L |
|---|---|
| Artikelnummer | 1245145 |
| Vikt | 2.700000 |
| EAN-nr | 5709386575694 |
| Netto vikt | 2.533 |
| Produkttyp | Bensindunk |
| Dimensioner | 31 x 38.7 x 13 cm ( L x H x D ) |
| Primär färg | Grön |
| Djup | 13 cm |
| Höjd | 38.7 cm |
| Längd | 31 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto