Security box BH1!
Ett kompakt och användarvänligt värdeskåp med elektroniskt kodlås som ger trygg förvaring av värdesaker som plånbok, smycken...
Security box BH1!
Ett kompakt och användarvänligt värdeskåp med elektroniskt kodlås som ger trygg förvaring av värdesaker som plånbok, smycken och mindre ägodelar. Den smarta storleken gör det enkelt att placera i hemmet, på kontoret, i personalutrymmen eller på fritidsgårdar där säker förvaring behövs. Det elektroniska låssystemet gör att du snabbt och smidigt kan låsa och låsa upp skåpet med en personlig kod, vilket eliminerar behovet av nycklar. Värdeskåpet drivs av 4 st AA-batterier och är enkelt att installera och använda i vardagen. Perfekt val för dig som söker ett prisvärt och praktiskt kassaskåp för daglig användning. Observera att skåpet inte är brandklassat. Batterier medföljer ej.
Medföljande tillbehör
1x Nyckel
Teknisk information
Höjd: 25 cm
Bredd: 35 cm
Djup: 25 cm
Vikt: 13 kg
| Produktnamn | KASSASKÅP STABILIT BH1 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1065436 |
| Vikt | 9.900000 |
| EAN-nr | 0200000052560 |
| Netto vikt | 9.200 |
| Varumärke | Stabilit |
| Produkttyp | Kassaskåp |
| Serie | BH1 |
| Dimensioner | 35 x 25 x 25 cm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Grå |
| Bredd | 35 cm |
| Djup | 25 cm |
| Höjd | 25 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto