Respekta Anton är ett komplett lantligt I-kök i matt grön kulör, avsett för dig som vill ha en färdig, funktionell kökslösning. Med en total bredd på 250 cm och en höjd på 211 cm erbjuder köket goda förvaringsmöjligheter och en bekväm arbetsyta för daglig matlagning.
Köket levereras med arbetsbänkar i ekfinish, en inbyggd rostfri diskho samt en paketlösning med ugn och induktionshäll och fläkt — allt för att du snabbt ska kunna börja använda köket. Mjuka stängningar på lådor och skåp, moderna matta svarta handtag och en genomtänkt inredning gör det lätt för dig att planera och anpassa efter ditt hem.
Den medföljande ugns- och hällkombinationen ger dig både varmlufts- och traditionella ugnslägen samt snabb och säker induktionshäll. Fläkten har effektiv utsugskapacitet och integrerad belysning. Den integrerade diskmaskinen är byggd för att smälta in bakom dekorpanel. Tillsammans ger vitvarorna en komplett köksupplevelse utan att du behöver komplettera själv.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | KÖK RESPEKTA ANTON BERP250LHGIBO GRÖN 250CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634927 |
| Vikt | 376.300000 |
| EAN-nr | 4262422194491 |
| Netto vikt | 338.670 |
| Varumärke | Respekta |
| Produkttyp | I-kök |
| Serie | Anton |
| Dimensioner | 250 x 211 x 60 cm ( B x H x D ) |
| Handle | Ja |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 250 cm |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 211 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
