Respekta Anton är ett komplett lantligt L-kök i matt vassgrön som kombinerar klassiskt uttryck med moderna funktioner. Köket levereras med ett integrerat ugnsset, induktionshäll och inbyggd diskmaskin samt en robust arbetsbänk i wild oak-finish, vilket gör det till en färdig bas för dagligt matlagande och socialt umgänge i hemmet.
Med genomtänkta detaljer som mjukstängande lådor och gångjärn, tunn mattsvarta metallbeslag och en stor rostfri diskho blir det enklare för dig att arbeta och hålla ordning. Elementen kan placeras åt båda sidor vid planering, vilket gör köket flexibelt för olika rumslösningar. Arbetsbänkens tjocklek på 38 mm ger stabil yta för vardagligt bruk.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | KÖK RESPEKTA ANTON BERPL220LHGIBO GRÖN 220CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634930 |
| Vikt | 379.200000 |
| EAN-nr | 4262422194521 |
| Netto vikt | 341.280 |
| Varumärke | Respekta |
| Produkttyp | L-kök |
| Serie | Anton |
| Dimensioner | 220 x 211 x 172 cm ( B x H x D ) |
| Handle | Ja |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 220 cm |
| Djup | 172 cm |
| Höjd | 211 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
