Respekta Premium Anton är ett komplett L-kök i lantlig stil för dig som vill ha ett enhetligt, färdiglevererat kök som fungerar direkt vid installation. Front och stomme i matt grön finish kombineras med en arbetsbänk i eklook och eleganta matt svarta metallhandtag för ett varmt och samtida uttryck.
Köket är utformat för bekväm vardagsanvändning: soft-close på lådor och gångjärn, en integrerad rostfri diskho och arbetsyta i 38 mm tjocklek ger stabil känsla vid matlagning. Modulerna inkluderar en nisch för integrerad diskmaskin, spisskåp samt praktiska underskåp och väggskåp vilket gör att du får gott om förvaring utan att behöva välja extra vitvaror. Arbetsytans höjd ger en ergonomisk arbetsställning och de flexibla elementen gör det enkelt för dig att anpassa köket till vänster- eller högermonterade lösningar.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | KÖK RESPEKTA ANTON BERPL250LHGCBO GRÖN 250CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634923 |
| Vikt | 425.200000 |
| EAN-nr | 4262422194453 |
| Netto vikt | 382.680 |
| Varumärke | Respekta |
| Produkttyp | L-kök |
| Serie | Anton |
| Dimensioner | 250 x 211 x 172 cm ( B x H x D ) |
| Handle | Ja |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 250 cm |
| Djup | 172 cm |
| Höjd | 211 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
