Respekta Anton är ett komplett L-kök i matt grön kulör, avsett för dig som vill ha ett lantligt kök med moderna bekvämligheter. Kropp och luckor i matt grönt utförande kombineras med arbetsbänkar i vild ek-look och svarta metallhandtag för ett tidlöst men samtidigt uppdaterat intryck. Levereras som komplett kökslösning med ugns- och hällset, fläkt, diskmaskin och kyl/frys för smidig installation.
Praktiskt i vardagen: Köket har generösa förvaringsytor, hörnlösning med utdrag samt lådor och gångjärn med mjukstängning som minskar slitage och gör användningen tystare. Två arbetsbänkar (utan utstansningar) och en stor rostfri diskho ger flexibilitet vid planering. Den angivna arbetshöjden gör köksarbetet bekvämare för de flesta användare.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | KÖK RESPEKTA ANTON BERPL280LHGIBO GRÖN 280CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634932 |
| Vikt | 446.200000 |
| EAN-nr | 4262422194545 |
| Netto vikt | 401.580 |
| Varumärke | Respekta |
| Produkttyp | L-kök |
| Serie | Anton |
| Dimensioner | 280 x 211 x 172 cm ( B x H x D ) |
| Handle | Ja |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 280 cm |
| Djup | 172 cm |
| Höjd | 211 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
