Respekta Anton är ett komplett I-kök i lantlig stil med matt grön finish och en 220 cm lång arbetsbänk i ekimitation. Köket är framtaget för den som vill ha en harmonisk kombination av förvaring och arbetsyta i en välkomnande, modern country-stil. Soft-close på luckor och lådor samt tunna, mattsvarta metallhandtag ger en bekväm och stilren vardagsanvändning.
Köket passar bra i öppna planlösningar eller smalare köksrum där en rak kökslinje är lämplig. Modulerna inkluderar underskåp, väggskåp och nisch för diskmaskin, vilket ger tydlig uppdelning mellan förvaring och arbetsyta. Observera att köket levereras utan vitvaror och diskho och att bänkskivan levereras utan utskärningar, vilket ger dig möjlighet att anpassa för häll och diskho vid installation.
Medföljande tillbehör:
Observera: Levereras utan vitvaror och diskho; bänkskivan levereras utan utskärningar.
| Produktnamn | KÖK RESPEKTA ANTON LBBERP220LHGBO GRÖN 220CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634934 |
| Vikt | 167.500000 |
| EAN-nr | 4262422194323 |
| Netto vikt | 150.750 |
| Varumärke | Respekta |
| Produkttyp | I-kök |
| Serie | Anton |
| Dimensioner | 220 x 211 x 60 cm ( B x H x D ) |
| Handle | Ja |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 220 cm |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 211 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
