Respekta Anton I-kök är en komplett köksblockslösning i lantlig stil avsedd för hemmet där du vill kombinera charm och funktion. Kropp och luckor har en matt grön yta medan arbetsbänken är i imitation av vild ek. Handtagen i matt svart metall ger ett sobert, modernt uttryck.
För dig som vill ha ett färdigt kök med genomtänkta detaljer erbjuder detta kök bland annat en arbetsbänk på 220 cm (38 mm tjock), flera skåpmoduler för flexibel placering och samtliga utdrag samt gångjärn med dämpad stängning (undantag för kylskåpsdörr). Arbets höjden 91 cm gör matlagningen bekväm för de flesta användare.
Arbetsbänken på 220 cm i imitation av vild ek ger en slitstark arbetsyta och en enhetlig look. Den fasta arbets höjden 91 cm ger god arbetskomfort vid matlagning och förberedelser.
De ingående skåpen och modulerna kan monteras åt vänster eller höger, vilket ger dig möjlighet att anpassa köksblocket efter rumslayout och installation av vitvaror.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | KÖK RESPEKTA ANTON LBBERP280LHGBO GRÖN 280CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634936 |
| Vikt | 224.500000 |
| EAN-nr | 4262422194347 |
| Netto vikt | 202.050 |
| Varumärke | Respekta |
| Produkttyp | I-kök |
| Serie | Anton |
| Dimensioner | 280 x 211 x 60 cm ( B x H x D ) |
| Handle | Ja |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 280 cm |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 211 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
