Respekta Anton L-formade kök är en komplett tomblockslösning i vassgrön färg som kombinerar klassisk lantlig design med moderna detaljer. Kropp och fronter har matt yta i grön ton, arbetsytorna imiterar vild ek och köket har slimmade, mattsvarta metallhandtag — en harmonisk mix av naturlig värme och modern stil. Tomblocket är avsett för dig som vill ha färdiga skåpmoduler att komplettera med egen diskho och vitvaror.
Köket levereras med praktiska funktioner som soft-close på lådor och gångjärn (utom kylskåpsdörr) och en bekväm arbetshöjd på 91 cm. Modulernas utformning ger flexibla monteringsmöjligheter, bland annat en hörnlösning med stort användbart utrymme. Passar bra för den som söker ett lantligt men samtidigt uppdaterat kök i en större planlösning.
Medföljande tillbehör:
Observera: Levereras utan vitvaror och diskho.
| Produktnamn | KÖK RESPEKTA ANTON LBBERPL280LHGBO GRÖN 280CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634940 |
| Vikt | 279.400000 |
| EAN-nr | 4262422194385 |
| Netto vikt | 251.460 |
| Varumärke | Respekta |
| Produkttyp | L-kök |
| Serie | Anton |
| Dimensioner | 280 x 211 x 172 cm ( B x H x D ) |
| Handle | Ja |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 280 cm |
| Djup | 172 cm |
| Höjd | 211 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
