Respekta Anton L-kök är en komplett kökslösning i lantlig stil, utformad för att ge både förvaring och en bekväm arbetsyta i hemmet. Med matt reed green kropp och fronter, svarta metallhandtag och bänkskivor i vild ek-imitat får du ett harmoniskt uttryck där tradition möter modernitet.
Köket är byggt för smidigt vardagsbruk: arbetsytan är ergonomisk med en arbetshöjd på 91 cm och alla utdrag samt gångjärn är mjukstängande (undantag finns för kylskåpsdörr och apotekarskåp). Den flexibla L-formen (310 x 172 cm) passar bra i hörn och öppna planlösningar och levereras med flera färdiga skåpen för snabb montering och anpassning.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | KÖK RESPEKTA ANTON LBBERPL310LHGBO GRÖN 310CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1634941 |
| Vikt | 331.400000 |
| EAN-nr | 4262422194392 |
| Netto vikt | 298.260 |
| Varumärke | Respekta |
| Produkttyp | L-kök |
| Serie | Anton |
| Dimensioner | 310 x 211 x 172 cm ( B x H x D ) |
| Handle | Ja |
| Primär färg | Grön |
| Bredd | 310 cm |
| Djup | 172 cm |
| Höjd | 211 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
