En blankförzinkad kombiskruv i härdat stål.
ESSVE Kombiskruv är avsedd för montering av gipsskivor inomhus, mot underlag av trä- eller stål...
En blankförzinkad kombiskruv i härdat stål.
ESSVE Kombiskruv är avsedd för montering av gipsskivor inomhus, mot underlag av trä- eller stålregel. Borrkapacitet 0,4-0,9 millimeter. Skruven är rakbandad och tillverkad av härdat stål, med blankförzinkad ytbehandling. ESSVE Kombiskruv passar till de på marknaden vanligast förekommande skruvautomaterna. Vid montering av kombiskruv rekommenderas nedsvarvad bits.
Teknisk information
Diameter: 3,9 mm
Längd: 40 mm
Antal: 1000 st
| Produktnamn | KOMBISKRUV ESSVE STÅL & TRÄ 3,9X40MM 1000ST/FP |
|---|---|
| Artikelnummer | 1310511 |
| Vikt | 0.231000 |
| EAN-nr | 7317761103295 |
| Netto vikt | 0.215 |
| Varumärke | ESSVE |
| Produkttyp | Gipsskruv |
| Serie | C1 |
| Dimensioner | 40 x 3.9 mm ( L x Ø ) |
| Antal i paket | 1000 |
| Inomhus/Utomhus | Inomhus |
| Bredd | 3.9 mm |
| Diameter | 3.9 mm |
| Längd | 40 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto