| Produktnamn | KONSTVÄXT EMERALD LILJA ORANGE 80CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1021372 |
| Vikt | 0.312000 |
| EAN-nr | 8714344322675 |
| Netto vikt | 0.312 |
| Varumärke | EMERALD |
| Produkttyp | Snittblommor |
| Dimensioner | 13 x 80 x 13 cm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Orange |
| Bredd | 13 cm |
| Djup | 13 cm |
| Höjd | 80 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto