| Produktnamn | KRAFTHYLSA MATADOR 1/2" 17MM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1072709 |
| Vikt | 0.130000 |
| EAN-nr | 4040674144613 |
| Netto vikt | 0.130 |
| Varumärke | Matador |
| Produkttyp | Hylsa |
| Dimensioner | 80 x 80 x 30 mm ( L x B x H ) |
| Storlek | 17 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Längd | 80 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto