Kroklisten från Theofils är en kompakt lösning för badrum och entréer med rostfritt stål och en modern matt svart yta. Med 4 krokar erbjuder den praktisk förvaring av handdukar och kläder samtidigt som den håller en diskret profil.
Med kompakta mått tar kroklisten minimal plats på väggen, vilket gör den lämplig i både små och större badrum. Produkten monteras med skruv och passar där du vill ha en hållbar, lättskött lösning med tidlöst uttryck.
Materialet är motståndskraftigt mot rost och enkel att rengöra, vilket gör kroklisten särskilt lämpad för våtutrymmen. Den tåliga ytan behåller sitt utseende vid normal användning och kräver minimal skötsel.
Produkten fästs med skruv. För bästa resultat: placera gärna i regel eller använd lämpliga plugg beroende på väggmaterial. Förborra vid behov och välj skruvar och pluggar anpassade efter underlaget.
| Produktnamn | KROK THEOFILS DIJON 4-KROK MATT SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1638535 |
| Vikt | 0.240000 |
| EAN-nr | 7332466052976 |
| Netto vikt | 0.190 |
| Varumärke | Theofils |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Serie | Dijon |
| Dimensioner | 314 x 40 x 40 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 314 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 40 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
