Enkelkrok från Theofils i rostfritt stål med rostfri look, avsedd för att hänga handdukar, badrockar eller kläder i badrummet. Kroken monteras med förmonterad 3M självhäftande tejp vilket gör installationen snabb och enkel utan borrning.
Kroken är kompakt och funktionell: den passar bra på släta, torra och rena ytor. Rengör ytan noggrant innan du monterar och tryck kroken ordentligt på plats för bästa fäste. Produkten är avsedd för lättare belastning som handdukar och badrockar och lämpar sig väl där du vill undvika borrhål.
Tejpen är förmonterad på produkten för enkel användning. För bästa resultat ska du fästa kroken på en slät, ren och torr yta (till exempel kakel eller glas). Undvik ojämna eller fuktiga ytor eftersom det kan försämra fästförmågan.
Teknisk information
| Produktnamn | KROK THEOFILS NANTES SJÄLVHÄFTANDE 1-KROK RF LOOK |
|---|---|
| Artikelnummer | 1638539 |
| Vikt | 0.050000 |
| EAN-nr | 7332466036099 |
| Netto vikt | 0.030 |
| Varumärke | Theofils |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Serie | Nantes |
| Dimensioner | 38 x 50 x 30 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Stål |
| Bredd | 38 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 50 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
