Flexibel och anpassningsbar LED-list för alla dina belysningsbehov!
Flux LED-listen på 3 meter erbjuder en stilren och praktisk lösning för a...
Flexibel och anpassningsbar LED-list för alla dina belysningsbehov!
Flux LED-listen på 3 meter erbjuder en stilren och praktisk lösning för att lysa upp dina inomhusutrymmen. Med Chromasync precisionsfärgblandning får du en jämn färgskala som skapar en avkopplande atmosfär. Denna smarta LED-list är perfekt för att belysa hörn, bakom tv-skåp eller längs bokhyllor med sina rena vita nyanser. Du kan enkelt anpassa längden genom att klippa, förlänga och återanvända listan efter behov. Med Hue-appen och röststyrning får du full kontroll över ljusscener och anpassningar.
Teknisk information
Artikelnummer Philips: 929004610402
Längd: 3 meter
Ljusstyrka: 1200 lm
Färg: Vitt ljus
Funktioner: Kan klippas, förlängas och återanvändas
| Produktnamn | LED-STRIP PHILIPS HUE FLUX 3M |
|---|---|
| Artikelnummer | 1544262 |
| Vikt | 0.738000 |
| EAN-nr | 8721103087812 |
| Netto vikt | 0.430 |
| Varumärke | PHILIPS HUE |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Dimensioner | 300 x 1.45 x 0.6 cm ( L x B x H ) |
| Effekt (W) | 12 |
| Spänning (V) | 220 |
| Stil | MODERN |
| Dimbar | Ja |
| IP Klass | IP20 |
| RA Value | 80 |
| Lumen | 1200 |
| Förväntad livslängd | 25000 |
| Inomhus/Utomhus | Inomhus |
| Bredd | 1.45 cm |
| Höjd | 0.6 cm |
| Längd | 300 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
