| Produktnamn | LJUSKÄLLA PHILIPS HUE B39 WCA E14 4W 2-PACK |
|---|---|
| Artikelnummer | 1330244 |
| Vikt | 0.150000 |
| EAN-nr | 8719514356719 |
| Netto vikt | 0.078 |
| Varumärke | PHILIPS HUE |
| Produkttyp | Smart ljuskälla |
| Dimensioner | 11.7 x 3.9 cm ( H x Ø ) |
| Effekt (W) | 5.3 |
| Spänning (V) | 220 |
| Stil | MODERN |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E14 |
| IP Klass | IP20 |
| RA Value | ≥80 |
| Lumen | 470 |
| Förväntad livslängd | 25000 |
| Energiklass | F |
| Inomhus/Utomhus | Inomhus |
| Färgtemperatur (K) | 2000-6500 |
| Diameter | 3.9 cm |
| Höjd | 11.7 cm |
| Funktion | Bluetooth, Remote control, Wi-Fi |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
