| Produktnamn | MÖBELBEN 720MMX700MM STÅL |
|---|---|
| Artikelnummer | 1170890 |
| Vikt | 3.100000 |
| EAN-nr | 4001073014280 |
| Netto vikt | 3.100 |
| Varumärke | WAGNER DESIGN YOURSELF |
| Produkttyp | Bordsben |
| Dimensioner | 720 x 700 x 720 mm ( L x B x H ) |
| Form | Fyrkantig |
| Antal i paket | 1 |
| Maxkapacitet (kg) | 100 |
| Primär färg | Stål |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 720 mm |
| Längd | 720 mm |
| Tjocklek | 50 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
