| Produktnamn | MÖBELBEN HABO 602 KON 100MM MATT NICKEL |
|---|---|
| Artikelnummer | 1309941 |
| Vikt | 0.100000 |
| EAN-nr | 7317900148187 |
| Netto vikt | 0.090 |
| Varumärke | HABO |
| Produkttyp | Möbelben |
| Dimensioner | 100 x 25 mm ( H x Ø ) |
| Antal i paket | 1 |
| Primär färg | Grå |
| Diameter | 25 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 100 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto