Övergångsprofil Ek H95 40MM 100CM är en praktisk lösning när du vill skapa en diskret övergång mellan två golv med samma nivå. Den hjälper dig att få ett snyggt avslut där golv möts, till exempel i en passage eller vid en dörröppning.
Med sin smala profil och längd på 1000 mm är den lätt att anpassa efter vanliga övergångar i hemmet. Den svarta färgen gör att Logoclic-profilen får ett sobert uttryck som fungerar väl i många olika miljöer och tillsammans med flera golvstilar.
| Produktnamn | ÖVERGÅNGSPROFIL EK H95 40MM 100CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1009286 |
| Vikt | 0.197000 |
| EAN-nr | 4005705500325 |
| Netto vikt | 0.197 |
| Varumärke | Logoclic |
| Produkttyp | Övergångsprofil |
| Dimensioner | 1000 x 40 x 5 mm ( L x B x H ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Variant Färg | Ek |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto