Övergångsprofil Rostfri 30MM 100CM från Logoclic är en praktisk lösning när du vill få två golvytor att mötas snyggt och jämnt. Den är särskilt användbar i övergångar där du vill ha ett rent avslut utan att störa helhetsintrycket i rummet.
Den rostfria ytan gör profilen till ett bra val för dig som vill ha en hållbar lösning med ett stilrent uttryck. Med sin längd på 1000 mm och bredd på 30 mm är den anpassad för att täcka övergångar på ett effektivt sätt och bidra till ett mer färdigt resultat. Logoclic har här tagit fram en profil som kombinerar funktion och ett sobert utseende.
| Produktnamn | ÖVERGÅNGSPROFIL ROSTFRI 30MM 100CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1009035 |
| Vikt | 0.187000 |
| EAN-nr | 4005705500905 |
| Netto vikt | 0.187 |
| Varumärke | Logoclic |
| Produkttyp | Övergångsprofil |
| Dimensioner | 1000 x 30 x 4 mm ( L x B x H ) |
| Primär färg | Grå |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 4 mm |
| Längd | 1000 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto