| Produktnamn | PALLKRAGE 1200X800MM NATUR |
|---|---|
| Artikelnummer | 1355972 |
| Vikt | 7.392000 |
| EAN-nr | 2027255508998 |
| Netto vikt | 6.720 |
| Varumärke | GARDOL |
| Produkttyp | Pallkrage |
| Dimensioner | 1200 x 800 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 800 cm |
| Längd | 1200 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
