| Produktnamn | PALLKRAGE HALVPALL NATUR 800X600MM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1247224 |
| Vikt | 4.980000 |
| EAN-nr | 2027808762990 |
| Netto vikt | 4.980 |
| Varumärke | GARDOL |
| Produkttyp | Pallkrage |
| Dimensioner | 800 x 600 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Beige |
| Bredd | 600 cm |
| Längd | 800 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
