Stilren taklampa med trädetaljer!
Denna eleganta taklampa kombinerar metall och trä för en modern och naturlig känsla i ditt hem. Med en färga...
Stilren taklampa med trädetaljer!
Denna eleganta taklampa kombinerar metall och trä för en modern och naturlig känsla i ditt hem. Med en färgad lampkropp och en dekorativ träring på toppen, blir denna lampa ett stilfullt inslag i vilket rum som helst. Den svarta textilkabeln på tre meter ger flexibilitet vid installationen. Lampan är utrustad med en E27-sockel och klarar upp till 20 watt, vilket ger dig möjlighet att välja ljuskälla efter behov. Ljuskälla medföljer ej.
Teknisk information
Material: Järn och trä
Färg: Latte
Höjd: 336 cm
Diameter: 40 cm
Sockel: E27
Ljuskälla: 30W
IP-Klass: IP20
| Produktnamn | PENDELLAMPA DYBERG LARSEN PLANET LATTE |
|---|---|
| Artikelnummer | 1478884 |
| Vikt | 2.900000 |
| EAN-nr | 5704709093183 |
| Netto vikt | 2.350 |
| Varumärke | DYBERG LARSEN |
| Produkttyp | Pendel under Ø25 cm |
| Dimensioner | 40 x 40 x 36 x 40 cm ( L x B x H x Ø ) |
| Effekt (W) | 20 |
| Spänning (V) | 230 |
| Stil | MODERN |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| IP Klass | IP20 |
| Ljuskälla inkluderad | Nej |
| Primär färg | Beige |
| Bredd | 40 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Längd | 40 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
